Projektowanie Zielona Góra

Usługa Projektowania

czyli przygotowania i wykonania projektów z pewnością spełni Państwa wysokie oczekiwania dla wszelkiego rodzaju inwestycji. Projektowanie budowlane to nasza pasja. Nasze biuro projektowe, zlokalizowane w miejscowości Zielona Góra, specjalizuje się w branżach: architektonicznej, konstrukcyjnej sanitarnej, elektrycznej i drogowej. Dodatkowo, w razie potrzeb współpracujemy również z doświadczonymi biurami projektowymi w branży technologicznej, a zatem dzięki rozległemu zakresowi działań biura projektowego oraz współpracy z najlepszymi w branżach technologicznych, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej złożonym wyzwaniom projektowym.

W zakresie usług świadczonych przez nasze biuro projektowe w ramach usługi Projektowanie znajdą Państwo:

 • Wykonanie koncepcji całości inwestycji
  tj. koncepcji obiektu oraz zagospodarowani terenu. Dodatkowo przedstawiamy tutaj szacunkowe koszty inwestycji jakie będzie musiał ponieść inwestor.
 • Wykonanie projektu budowlanego 
  w ramach którego zajmiemy się z uzyskaniem wszelkich uzgodnień z zarządcami dróg i mediów. Dodatkowo skutecznym pozyskaniem zezwoleń na zajęcie pasa drogowego oraz pozwoleń w ramach decyzji środowiskowych i pozwoleń wodno-prawnych w celu realizacji zadania.
 • Wykonanie projektu przetargowego 
  na podstawie którego Inwestor można będzie wyłonić Generalnego Wykonawcę dla inwestycji w drodze przetargu, co jest uszczegółowieniem projektu budowlanego. W wyniku tego uszczegółowienia do części projektowej dołączane są tabele przed miarowe oraz specyfikacje wykonania robót w poszczególnych branżach.
 • Wykonanie projektu wykonawczego
  tj. przygotowanie projektu niezbędnego do prawidłowego wykonania robót budowlanych przez wykonawców wybranych w procedurze przetargowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami naszego biura projektowego  – zapraszamy do kontaktu lub osobistych odwiedzin – Zielona Góra, ul. Gorzowska 7.